Budowa wybiegu dla emu od A do D

Dziś udało się załatwić oranie, sianie i bronowanie pola, jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu będzie po robocie. Założyłem siatkę na okienko u emu i rozpocząłem budowę wybiegu dla nich. Kontakt: [email protected] Grupa na facebooku:   / 1344023096572163   facebook: https://www.facebook.com/RaportzKambo... instagram:   / albertzlasu   tik tok:   / albertzlasu