moje modelová železnice H0 1:87 - přestavba

Stavba mojí modelové železnice v měřítku 1:87 H0 začala v únoru 2010. Bohužel byl zvolen nevhodný podklad pro stavbu - sololitová deska. Ta se kroutila, i když byla vyrámována. Rozhodl jsem se, že vše začnu od znova. Volba lepší podkladové desky - OSB 180mm a celkově jinak vedenou trať. Místo čtyř kolejí jsou koleje jen tři a jedna odstavná. Tato přestavba započala v červnu 2013. V tuto chvíli je kolejiště stále rozpracované. Hrubá stavba však plně funkční, už zbývá dokončení krajiny a pár detailů. Svým způsobem mám to nejtěžší za sebou, teď už bude jen ta "zábava" :-)