Esküt tett az önkéntes területvédelmi tartalékos állomány

Mintegy százötven fő tett katonai esküt az egységes alapkiképzést teljesítő önkéntes területvédelmi tartalékos állomány budapesti eskütételén, amelyet az MH Anyagellátó Raktárbázison, december 15-én, csütörtökön tartottak. Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter beszédében kiemelte: Magyarország egy eszközeiben modernné váló, a változó világ kihívásainak megfelelő, ütőképes, komoly elrettentő erőt felmutatni képes, elszánt haderőt fejleszt. Készítette: Navarrai Mészáros Márton, Kertész László, Horváth Sztaniszláv, Szombati Gábor, Hanula Gábor, Hadházi Dániel