Nedjeljom u 2: Milan Košuta, 12.04.2020.

Kako izolacija utječe na psihičko zdravlje ljudi i možemo li si nekako pomoći, u emisiji Nedjeljom u 2 govorio je psihijatar i psihoterapeut Milan Košuta. Košuta je kazao da u ovoj situaciji u kojoj se nalazimo s pandemijom koronavirusa ne smijemo prenositi strah i zabrinutost. Ove naše stanice sve pamte, što su geni nego koncentrat svega što se dogodilo našim predcima i došlo je do nas. Mi s tim genima nešto pokušavamo. Ista stvar je i danas, ajmo probati pronaći način, kako se kaže da ne izludimo, ajmo probati pronaći način da svatko u samoći pronađe novi dio sebe. Neki novi način ophođenja prema drugima, ophođenja s ovom planetom i bit će nam svima lakše. HRTi - gledajte više na hrti.hrt.hr Hrvatska radiotelevizija www.hrt.hr FB: @HRTnovimediji