Analóg Bringám lesz? Az úticél WEXL !

► Kaptam egy Speci teszt bringát a RAD Companytől, és WEXL-re is eljutottunk... DE MOST TÉNYLEG :D Gondolkodtam SL LEVO-n is, még nem tudom melyik lesz a jó döntés! GoPro: @adimetz Vágás: @malatyinszkitamas ► Ha tetszett a videó, DOBJ EGY LIKEOT, és IRATKOZZ FEL a csatornára!! ► Feliratkozás: http://bit.ly/2v72lzf ► Instagram: @zozokempf ► A videóban: @zozokempf Kövess további tartalmakért: https://linktr.ee/zozokempf ► Instagram:   / zozokempf   ► Facebook:   / zozokempf   ► TikTok:   / zozokempfforreal   PEACE! #zozokempf #bmx #vlog