OMSI 2 / BÚÉK 2022! / Dél-Pest 5.1 / 200E / VOLVO 7700A BKV / FKU-950

Mindenkinek Kellemes és Boldog Új Évet Kívánok! Ha tetszett like-old és iratkozz fel! :) A buszért köszönet kedves ismerőseimnek az OMSICore csapatának! A busz jelengleg NINCS kész és ebben a formában nem elérhető, amely egyéb dolgok miatt NEM is lesz az! Ezzel kapcsolatban sem a videó alá, sem más videó alá nem kérek kérdéseket. Köszönöm! Maszk mód: https://dawesshowroom.blogspot.com/20... Kormány: Logitech G923 Gépem: GPU: GeForce GTX 1060 6GB CPU: AMD Ryzen 5 5600X Memória: 16 GB RAM