Újra üt, újra jár, újra harangoznak - Szegedi Hírek - 2018.08.24.

Újra járnak a Dóm toronyórái, szólnak a harangjai. A Tisza felőli tornyot június 9-én érte villámcsapás, amely az egész templom elektronikus rendszerét érintette. Az órák nem is ütöttek, a harangozás leállt, a világítás és a hangosítás sem működött. Érdekesség, hogy ezen a nyáron hasonló természeti csapás érte az alsó-, a felsővárosi, valamint a budapesti Mátyás templomot is.