A tökéletes ország, ahol nincs sem korrupció, sem NER

I. 7/7 - Üdvözlet Biszbaszföldön! kalandozások a szondi utcában. azt, hogy ez a kaland minek a befejezése pontosan - a sorozatnak, esetleg az első évadnak - még nem tudom. már az elején hét különös történést terveztem, ez végre meg is valósult! de az biztos, hogy egy kis pihenő után érkeznek még tartalmak erre a csatornára, legyen akár szondi utca, akár más bugyuta animáció. köszi tényleg Mindenkinek a figyelmet, támogatást, kommentet, lájkot, feliratkozást, csatornatagságot, madártejet, szuperköszit, sok üzenetet! csupa móka volt! 🩵Levi a kaland végén a 4bards dala szól Hörömpöli-Tóth Eszti énekével, hallgassátok youtube-on meg szpotin:    • Vegán Szexshop (A Különös történések a Szo...   https://open.spotify.com/intl-it/albu... kövessetek instán, ha lesz bármi akkor ott derül ki először:)   / szondiutca_   merch formájú támogatás https://korutvibes.hu/ madártej formájú támogatás https://buymeacoffee.com/szondiutca