🚍 Am plecat cu AUTORULOTA în GRECIA!

Am plecat din nou cu autorulota, dar de data asta am plecat departe, până în Grecia! Vremea în Grecia este ideală pentru autorulotă, sunt 20-25 de grade, nu se anunță nici un strop de ploaie, apa de caldă și nu mai este aglomerația de turiști din sezon... Ne-am făcut bagajele și am plecat din Brașov, am preluat autorulotele de la Green Camper din București iar până la în Grecia nu ne-am oprit, am ajuns a doua zi, drumul ni s-a părut ușor și relaxant. Copiii au avut niște reacții de bucurie extremă când am ajuns la Karidi Beach - Vourvourou în Sitonia - Halkidiki, rămâneți până la final ca să vedeți de ce... Autorulotele de avem de la: https://greencamper.ro/ Green Camper pe YouTube:    / @greencamper8917   Playlist cu toate videourile din Grecia cu autorulota:    • Playlist   CONTURILE NOASTRE DE INSTAGRAM: Paul ➤   / paulmates   Sarah ➤   / sarah.mates   Melissa ➤   / melissamates   Scarlett ➤   / scarlettmates   Amza ➤   / amzamates   🎵 Dacă nu ai ascultat încă piesa ''Familia Mateș - Așa trăim noi'', îți lăsăm un link aici:    • Familia Mateș - AȘA TRĂIM NOI (Official Vi...  ​​​​​​​​​​ 👕 Magazinul nostru online cu merch: http://shop.familiamates.ro​​​​​​​​​​ 📬 Adresa la care ne poți trimite scrisori, colete, sau ce vrei tu: Familia Mateș Căsuța Poștală nr. 14 Oficiul Poștal Codlea, Brașov 🔺 Dacă îți plac videourile nostre, un Like si un Subscribe sunt de mare ajutor! Mulțumim ca te-ai uitat până la sfârșit. #familiamates #autorulota #grecia