DIKTATURA SADDAMA HUSSEINA (Irák)|hearts of iron 4:millennium dawn #1

Ahoj lidi máme tady první video ze hry hearts of iron 4 millennium dawn za Irák kde budeme hrát za Saddama Husseina, budeme zlepšovat finanční situaci, zreformujeme armádu mod https://steamcommunity.com/sharedfile... dej odběr na můj druhý kanál kde vycházejí klipy ze streamu https://www.youtube.com/channel/UC9Jd... můj Instagram   / filboss_   Můj discord server   / discord   Budu rád za každý like odběr nebo koment