Andrea Bocelli - "Vivo per lei" - interpretarea lui Isar Lucian, la X Factor

În a patra gală din sezonul 4 de la "X Factor", Isar Lucian a cântat melodia interpretată de Andrea Bocelli - "Vivo per lei". În a patra gală din sezonul 4 de la "X Factor", Adina Răducan a cântat melodia interpretată de Judy Garland - "Somewhere over the rainbow". mai multe stiri pe http://www.xfactor.a1.ro pagina de facebook:   / xfactor.romania