I love you Cię - Sylwia Banasik

"I love you Cię" sł. Agnieszka Osiecka, muz. Janusz Koman wykonanie: Sylwia Banasik 29 września 2012 - Koncert finalistów 15. Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" Muzeum Powstania Warszawskiego, Warszawa. Wykonawcy: Magda Smalara + finaliści 15. Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" oraz zespół muzyczny w składzie: Jacek Kita (instrumenty klawiszowe), Krzysztof Łochowicz (gitary), Sebastian Wypych (kontrabas), Wiesław Wysocki (saksofon) i Jakub Szydło (perkusja). Więcej: www.okularnicy.org.pl