Wykopki drugi zlot ŚGD

Wybrałem się z kolegą Piotrem na zlot ŚGD do Cieszyna , pogoda dopisała przed samym przyjazdem , ekipa mega , fanty piękne podziękowania dla organizatorów ,,JADYMY DURŚ,, jeśli się podobało zostaw pierdoły.