Fonó25 Folkfőváros: Lakatos Róbert és ifj.Csoóri Sándor "Sündi"

Négynapos mulatozást tartottunk szeptember 16-a és 19-e között a Fonó 25 éves fennállása alkalmából! A 25 év tapasztalatával válogattuk össze a műsorokat úgy, hogy minden Fonó-rajongó találjon kedvére való programot. Az elcsendesedős, ülős koncertektől kezdve az éjszakába nyúló táncos mulatságig terjedt a repertoár! Felvonult a Fonó színe-java! Pénteken a Duo Selection programunk napján többnyire duó felállásokat láthattatok, köztük Lakatos Róbert és ifj.Csoóri Sándor "Sündi" párosát. Rajtuk kívül színpadra lépett ezen a napon a Branka Trió Porteleki László és Porteleki Áron Herczku Ági és Nikola Parov Dresch Mihály és Borbély Mihály Szokolay Dongó Balázs és Geröly Tamás A koncertek után az Erdőfű Baráti Kör muzsikált. Videó: Laskovity J. Ervin, Ribb Péter Hangfelvétel, keverés: Kopcsik Márton