Nora Mörk remélte, hogy nem kell elütnie Stine Oftedalt az utolsó BL-döntőjétől
Nem túlzó a megállapítás, hogy a fél norvég női kézilabda-válogatott ott lesz a pályán a szombati, Győri ETO–Esbjerg Bajnokok Ligája-elődöntőn. A pénteki sajtófélórán a két csapat norvég játékosait kérdeztük várakozásaikról, és arról, mi döntheti el szerintük az összecsapást.

▶︎
AUDTI ETO KC - Valcea, 2013.04.11. Az a bizonyos utolsó 9 perc.

▶︎
Öt év - öt költözés: Varga Barnabásék athéni otthonában jártunk, itt és így él most Barni és Laura

▶︎
Könnyes búcsú: Görbicz Anita visszavonult

▶︎
NERVOUS 12-Year-Old Who Can Sing Without Opening Her Mouth Earns Mel B's GOLDEN BUZZER!

▶︎
Kibírod nevetés nélkül? #2

▶︎
Nora Mørk, la jugadora de balonmano que volvió a ganar tras 10 operaciones de rodilla | EHF

▶︎
Zsiga Melinda: Nem vagyok az a feladós típus

▶︎
Könnyek, örömtánc, felejthetetlen élmények – Márton Grétának csak jó emlékei vannak a Főnix Arénából

▶︎
Kibírod nevetés nélkül?

▶︎
Kiderült Magyar Péter legbensőbb motivációja | "Tisztítótűz" a parlamentben | Konstruktív Ellenzék

▶︎
"Semmit sem csinálnék másként" - Háfra Noémi Exkluzív interjú

▶︎
No Joke, She Knocks 'em Out Harder Than Men - Dakota Ditcheva

▶︎
THE CELEBRATIONS CAN START! 🥳 | France vs Norway Women's Handball Highlights | #paris2024

▶︎
Grimsbö: Fiatalként féltem Győrben, most meg már annyira jó

▶︎
Magyar Péter interjú Sorosról, Putyinról, Orbánról és Gyurcsányról

▶︎
Miért fagytak halálra a német tankosok fűtött harckocsikban? 1941 titkai

▶︎
Botka Endre: Borbély Balázs csapatot próbál kialakítani, ami eddig picit a háttérbe szorult

▶︎
Kiképzésen a Győri Audi ETO KC

▶︎
Kovács Dániel: New Yorkban nincs vb-láz, a brazilok nyernek!

▶︎
