Daugavpils ielās iziet pirmie zemās grīdas tramvaji.

Šī peojtka īstenošana prasījusi ilgu laiku, tāpēc ne tikai Daugavpils tramvaju uzņēmuma un domes pārstāvji ir apmierināti par paveikto, bet atzīnīgi novērtē arī pilsētas iedzīvotāji. Šobrīd ir tramvaju parku veido 12 jauni vagoni, kas šī mēneša laikā tik papildināti, tomēr tikmēr paralēli tiks izmantoti arī vecie tramvaji.