NU NIE DAU ACTELE ! Zero locuri in Barcelona!

Cat de greu este sa iei NIE, cnp-ul pentru straini al Spaniei, ca roman, daca locuiesti in metropola Barcelona ? Discutam despre NIE Verde, Alb (blanco) , costuri, asigurare de sanatate, dar si motivele invocate ca sa il si primim. Instagram:   / vladbieltz   Revolut: https://revolut.me/vladbieltz1/ Patreon:   / vladbieltz   00:00 Intro 03:30 Greutati NIE Verde 09:00 Teapa luata in Terragona 14:30 De la NIE alb la NIE verde 18:00 Mai ramanem in Barcelona 20:20 Va fi bine sper