Tázló és Góbé: Mit bánom én

Mit bánom én – a Tázló együttes és a Góbé zenekar feldolgozása moldvai csángó népdal és erdélyi dallamok alapján Terézvárosi Búcsú 2016. október 15. Enyedi Ágnes, Csasznyi Imre - ének; Csernók Klára, Kiss B. Ádám - hegedű; Sófalvi Kiss Csaba - kaval; Egervári Mátyás - cimbalom; Benke Félix - doromb; Vizeli Máté - brácsa, kontra; Németh László - koboz; Tímár Márton - bőgő; Czupi Áron - dob www.tazlo.hu www.gobezenekar.com www.eotvos10.hu www.tazlo.bandcamp.com www.facebook.com/tazloband Felvétel Petneházy Gyöngyvér és Nagy Zsigmond Vágás: Nagy Zsigmond