Szőlőoltás /szemzések törzsbe/ április elején

A felmagasodott szőlőtőkéimet úgy szoktam átoltani, hogy kellő magasságban elfűrészelem a törzset, várok néhány napot (hogy a tőke kifollya magát) és belehelyezek 1-2 szemet a kiválasztott új fajtából. Köszömöm a csatornatagok támogatását és minden adományt szívből köszönök! Kérem írják meg észrevételeiket a komment rovatba! Ha tetszett a videó kérek egy like-ot és iratkozzanak fel a csatornára, így értesülnek arról, ha új videót töltök fel! Akinek módjában áll, kérem támogassa a munkámat: Szabados László Otp 117 46012 – 24678492 A Csatornatagsággal kapcsolatos tudnivalókhoz kattintsanak a videó alatt található"Csatlakozás" gombra!