Święcenia prezbiteratu 2022

17 czerwca 2022 r. w Kalwarii Zebrzydowskiej pięciu bernardynów przyjęło święcenia prezbiteratu z rąk bpa Roberta Chrząszcza. Są to bracia: Leoncjusz Karpeta, Tobiasz Strzelecki, Natalis Stube, Waldemar Jagieła i Paweł Nycko. Więcej o wydarzeniu ➡ https://bernardyni.pl/prezbiterat-2022 🎶 Śpiew - schola w składzie: o. Tarsycjusz Bukowski, o. Filip Czub, br. Ewaryst Buła, br. Florian Kocan i br. Leopold Strączek Znajdź nas również na: 🔹 Facebooku -   / ofm.bernardyni   🔹 Twitterze -   / bernardyni   🔹 Instagramie -   / bernardyni.pl