Godzina "W" - Powstanie Warszawskie | Warsaw Uprising || Minuta ciszy

Pragnę podzielić się z wami krótkim filmem, który udało mi się nagrać i złożyć upamiętniający obchody powstania warszawskiego. Zachęcam do oglądania i komentowania. -- W 2020 miałam okazję po raz pierwszy w życiu być na obchodach Powstania Warszawskiego. Nigdy nie zapomnę tego dnia i emocji jakie mi towarzyszyły. Kiedy zawyły syreny; przeszły mnie dreszcze po całym ciele i łzy same zaczęły spływać po policzkach. Nie umiałam nad tym zapanować. Pomyślałam o wszystkich poległych, którzy tak odważnie walczyli o lepsze jutro i tamtego krwawego dnia walczyli również i za mnie...przyszłe pokolenia. Cześć i chwała bohaterom. Pamiętamy! "Ceną była śmierć za wolności smak" 63 chwały! Kocham cię Polsko! --- Quotes used at the end of the video are from: https://www.local-life.com/warsaw/art... --- www.paulastopka.com - https://bit.ly/3cyNiW5 Inquiries [email protected] Follow me on Instagram: https://bit.ly/3ctcxZO (My Photography account) https://bit.ly/2XH3MG8 (My Graphic Design work) Music: Thanks to www.soundstripe.com Gear I used to create this video: Camera: Canon R Lens: 24-70 f/2.8 with 16-35mm f/4 iPhone 12 Pro Max Thanks for watching!