ROZIŠLI SME SA.

PRVÁ LÁSKA NEHRDZAVIE ČI AKO??? Stretol som sa s Jankou po pól roku lebo som potreboval odpoveď na pár otázok, ktoré mi neboli jasné po ROZCHODE. Najlepšie na tom celom bolo, že na toto video nebola pripravená haha takže som ju prekvapil a KONFRONTOVAL XDDDD z niektorých odpovedí ma skoro porazilo z iných skoro rozplakal na koniec koncov SME STÁLE KAMARÁTI a to je základ Viac kontentu s Jankou nájdeš na našich instagramoch   / dzejns_     / rastopauliny   Daj follow pre viac videí KONTENT každý TÝŽDEŇ