O de-as avea eu limbi o mie-negativ

Negativ-O de-as avea eu limbi o mie | (Negativ cu versuri) Va pun la dispozitie acest negativ,pentru a-l lauda pe Dumnezeu,oriunde te afli!Daca v-a a placut,nu uitati sa lasati un comentariu,un like si cel mai important,sa va ABONATI la canal! ❗❗Nu repostati acest negativ pe alte canale❗❗ 📧 CONTACT:[email protected] #negativecrestine #negative #DariusElisei