sok z ARONII z sokownika | Co robię z aronii

Najbanalniejszy i nie wymagający dużych nakładów pracy sposób na zagospodarowanie owoców aronii. Ja robię jeszcze konfitury z aronii, suszę także owoce do herbaty. Ale sok jest meeegaaa! #aronia #przetwory #przepis    • sok z ARONII z sokownika | Co robię z aronii   Sokownik z którego korzystam: https://browin.pl/sklep/przetworstwo/... Konfitura z aronii którą robię:    • Aronia. Konfitura z Aronii. Dom Pachnący Ż...   Przepis na konfiturę: Skład: 5 kg owoców 1 szklanka wody /w zasadzie po to aby owoce nie przywarły/ 1 kg cukru Twórzmy razem! Obejmij mnie swoim Patronatem: https://patronite.pl/RobertDPZ Zastrzeżenia do jakości filmów przekazujemy TUTAJ: https://paypal.me/pools/c/8b5p0Hw2Nl Centrum Zarządzania Światem: http://FB.com/DomPachnacyZywica http://DomPachnacyZywica.pl