Czy jak pójdę do barbera to będę fajny? | Filip Brymora | Stand-up | Fragment programu "Wywrotka"

Dzięki, że wpadliście. I zapraszam koniecznie na stand-up na żywo! Bilety na nową trasę "Tytuł kiedyś wymyślę" już w sprzedaży: https://bil.et/filipbrymora/ IG:   / filipbrymora_standup   FB:   / filipbrymoraofficial   TikTok:   / filipbrymora_standup   Management: [email protected] Zostaw SUB'a, żeby nie przegapić kolejnych stand-upów 🛎 Posłuchaj podcastu "Macie czasami tak?" gdziekolwiek słuchasz podcastów.