Mit nyer a baba az őssejt levétellel? #NetMami 8. rész

#NetMamiék is eltároltatják a baba őssejtjeit. Melyik az a két fajta őssejt, amit születéskor lehet begyűjteni és eltárolni? Köszönjük a www.krio.hu, a Krio Intézet Családi Őssejtbank támogatását, hogy a kismamáink történetét megmutathatjuk Nektek! Ti tudtátok, hogy a Krio Intézetben tárolt őssejtet a világ bármely terápiás központjában fel tudják használni? Iratkozz fel a csatornánkra, hogy ne maradj le a további epizódokról sem:    / szuloszoba   ?sub_confirmation=1 Kövess minket itt is: Instagram:   / szuloszoba   Facebook:   / szuloszoba   Web: http://szuloszoba.hu/ Blog: https://szuloszoba.blog.hu/