Corul și orchestra RVE Timișoara - Aud cum cântă îngeri

Concertul "Deschide-ţi inima" ediţia a VI-a, ”Lumină în întuneric” Corul și orchestra RVE Timișoara - Aud cum cântă îngeri Dirijor: Lari Muntean Solistă: Rahela Ciobanu Eveniment organizat de Radio Vocea Evangheliei Timișoara • 92,2 Mhz în 11 Decembrie 2018 la Sala Olimpia din Timișoara. ---------------------------------------------- Keep in touch Website: https://www.rve-timisoara.ro Facebook:   / rve.timisoara   Instagram:   / rvetimisoara