MÔJ NAJVÄČŠÍ PROJEKT | BIKE MISSION

Kto ma sleduje aj na instagrame tak si pravdepodobne všimol, že posledné týždne som trávil na Kubínskej Holi, kde som sa podieľaľ na návrhu, výstavbe a testovaní nového zjazdového úseku trate DH Bengál. Je to najdlhšia a jedna z najťažších tratí aké na Slovensku máme a preto mi bolo cťou prispieť mojimi skúsenosťami. V dnešnom videu vám prinášame náhľad na novo vybudované pasáže. Chcel som vám ukázať nielen to, čo sme postavili, ale chcel som vám aj možno trochu priblížiť, ako sme pri stavaní uvažovali a mysleli na vás, bajkerskú verejnosť a postavili tak trať, ktorá bude každého baviť a na ktorú sa budú bajkeri radi vracať. Veľmi by som si prial, aby sa tam opäť jazdili aj preteky Slovenského pohára. Uvidíme. Ďakujem za túto možnosť. Verím, že sa vám video aj trať bude páčiť :) 🤘 FOLLOW ME: BIKE MISSION:   / bike.mission   RASŤO:   / rastobaranek36   -- 🚲 MY BIKES: https://www.kellysbike.com/ -- #BikeMission​​​​​​​​​​ #RastoBaranek​​​​​​​​​​ #kellysbikes