Poznańskie Te Deum - Ingres Abp.Zbigniewa Zielińskiego do Katedry Poznańskiej

Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Zbigniewa Zielińskiego, Metropolity Poznańskiego – Ingres do bazyliki archikatedralnej pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu, z udziałem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce i przedstawicieli Konferencji Episkopatu Polski. Katedra poznańska, Ostrów Tumski. Czwartek, 1 maja 2025, godz. 11