"Dobro jutro, Podgorice!"- Nova pravila u OŠ"Oktoih"

U OŠ "Oktoih" sa Zabjela, donijeta je odluka o ograničenju upotrebe mobilnih telefona u toku nastave. Novo pravilo je i da se svaka komunikacija sa roditeljima i učenicima umjesto Viber grupe, vodi preko Tims aplikacije novinarka Anđela Kostić