Przeżył tragedię w Rudnej
Paweł Piwowarski pochodzi z Iwin, ale mieszka w Bolesławcu. Od półtora roku pracuje w KGHM, wcześniej pracował w formie podwykonawczej. To 29-letni elektromonter, który był na dole w kopalni podczas wstrząsu a obecnie dochodzi do siebie w bolesławieckim szpitalu po wypadku.- Szkoda ludzi, którzy zginęli - mówi Paweł. - Praktycznie wszystkich znałem, z każdym miałem codzienny kontakt. Straszne. Codziennie jak się zjeżdża, to się myśli czy się wyjedzie, ale nikt nie przypuszczał, że aż taka tragedia się stanie. Posłuchajcie wywiadu, jakiego Paweł udzielił portalowi Bolec.Info.

▶︎
KONIEC AKCJI RATUNKOWEJ NA RUDNEJ

▶︎
Dzień z życia praktykanta w KGHM ⚒

▶︎
SZOK! Przez ćwierć wieku żyła ze szczątkami męża W PIWNICY? Szczegóły odkrycia MAKABRY w Rudnej

▶︎
Kroniki Katastrof. W oczekiwaniu na ratunek – wstrząs w kopalni Rydułtowy

▶︎
SZCZĘŚĆ BOŻE, KAŚKA

▶︎
KGHM ZG Rudna 1200 m 40 lat zakładów górniczych rudna

▶︎
Tragedia w kopalni Rudna

▶︎
Najgłębszy szyb górniczy w Polsce 1348 metrów głebokości - KGHM - GG-1 - ZG-Rudna

▶︎
SZYB R VI WYGASZONY

▶︎
Wstrząs w kopalni Rydułtowy. Ruszyła akcja ratunkowa @TVN24

▶︎
Ściana "Gigant"- wydobycie na jednym z kompleksów ścianowych KWK Ziemowit- ściana "Gigant"

▶︎
Zagłębie w kopalni ZG Lubin

▶︎
LW Bogdanka - o pracy w kopalni z perspektywy młodego górnika, opowiada Bartosz Rejak

▶︎
Rok od tragedii w kopalni Rudna

▶︎
Miedziowi z Barbórkową wizytą w ZG Lubin

▶︎
Brygada z ruchu Rydułtowy pracuje w bardzo trudnych warunkach

▶︎
Historia Lubina - Tak powstawały kopalnie i miasto Lubin

▶︎
Typowe_wypadki.avi

▶︎
KGHM ZG Rudna 1200 m 40 lat zakładów górniczych rudna

▶︎
