Święcenia prezbiteratu w Archikatedrze Częstochowskiej

30 maja 2020 r., w Bazylice Archikatedralnej w Częstochowie odbyła się uroczystość święceń prezbiteratu. Ze względu na epidemię koronawirusa z ograniczonym udziałem wiernych. Studio Telewizyjne „Niedzieli” bezpośrednio transmitowało uroczystość. Prezentujemy pełny zapis tego wydarzenia.