Marika Gombitová a David Žbirka - Nespáľme to krásne v nás, live (Bratislava, NTC aréna, 2022)

Hudba: Miro Žbirka Text: Kamil Peteraj Záznam z vystúpenia na koncerte Tribute to Miro Žbirka 70, ktorý sa konal 17.10.2022 v bratislavskej NTC aréne a Marika Gombitová na ňom spolu so Mekyho synom Davidom Žbirkom zaspievala duet Nespáľme to krásne v nás