Tyros 2 Wietrze wiej

Witam, po dłuższej przerwie kolejny kawałek do kolekcji :) troszke kamerka kiepsko ustawiona ale dla zorientowanych w temacie i tak nic trudnego do rozszyfrowania. Oczywiscie jak kazdy kawalek zagrany z marszu bez poprawek dlatego tez moga tarfić się zgrzyty. Pozdrawiam