Našiel som PERVITĺN v Hodnote 22.000 Euro - Pracujem ako POLICAJT v GTA 5 #8

Našiel som PERVITĺN v Hodnote 22.000 Euro, pracujem ako policajt toto bude moje dnešné povolanie. Dokážem zatykať zlodejov a zachraňovať ľudí ? To uvidíte v dnešnom videu. Ak sa ti nová séria páči tak daj Like :) ■ Trička / Mikiny - http://bit.ly/2pBGlZl ■ Instagram: http://goo.gl/On7AP7 ( @asimistermt ) ■ FaceBook: http://goo.gl/Gep6u ■ Twitter: http://goo.gl/gcHqBp #GTA5CZ #PracujemAkoPolicajtVgta5