Reformáció hónapja: Mandák kórus

2018. október elsején a protestáns egyházak kórusai és egyházi vezetői gyűltek össze a budapesti Kálvin téri református templomba, hogy zenés istentisztelettel nyissák meg a reformáció hónapja nevű programsorozatot. Az alkalmon igét hirdetett Kondor Péter evangélikus püspök. Videó: Győri András Timótheus