A vihar, avagy a 2006. augusztus 20-i események a híradásokban

A Margit-hídon akartuk családommal megnézni a tűzijátékot. Bringám után rögzített utánfutóban a 2 és négy éves fiaim ültek. Ép bőrrel megúsztuk azt, amibe öten belehaltak. Miután hazaértünk, már a híradások különkiadásai foglalkoztak a katasztrófával, ami örökre megváltoztatta a rendezvények szervezését és bonyolítását. A következő napokban még többször elindítottam a felvevőt, így tudom megmutatni az akkori visszhangját az esetnek. #budapest #tűzijáték #katasztrófa