Nemocnice Havlíčkův Brod zvítězila v soutěži Bezpečná nemocnice 2020

Ještě před prosincovým útokem v Ostravě se vedení krajské nemocnice v Havlíčkově Brodě začalo zabývat bezpečím svých zaměstnanců a pacientů. V loňském roce tady proto vypracovali projekt Ochrana před závažným násilným útokem, se kterým začátkem února zvítězili ve 12. ročníku celostátní soutěže Bezpečná nemocnice.