Znamy najlepszego kierowcę autobusu miejskiego w Krakowie

W 17. edycji konkursu „Bezpieczna jazda komunikacją miejską”, który odbył się w czwartek, 14 września na terenie zajezdni autobusowej Płaszów, najlepszym kierowcą autobusu został Piotr Trojański, który na co dzień pracuje właśnie w tej zajezdni. To on podobnie jak przed rokiem najlepiej poradził sobie z testem i zadaniami praktycznymi, zdobywając najwięcej punktów. Drugie miejsce zajął Piotr Wróbel z zajezdni autobusowej Wola Duchacka, a trzecie miejsce zajął Krzysztof Czopik, pracownik KTR (spółki-córki MPK SA w Krakowie). Najlepszą kobietą została Aneta Kańska z zajezdni autobusowej Płaszów. Więcej informacji: https://telewizja.krakow.pl/?videos=z... Magiczny Kraków: http://www.krakow.pl/