Sebességváltás- pl. gyorsításkor, vagy intenzív lassításkor

Ezen az autón egyébként elég nehéz a váltás, picit nagyobb erőre van szükség , mint pl. egy VW- nél . Ott sokkal kisebb úton és még finomabban jár a váltó☺️