Prezydent Andrzej Duda odwiedził Świebodzice

– Dobrej zmiany nie oddamy! – zapowiada prezydent Andrzej Duda. Kilkuset mieszkańców Świebodzic wzięło udział w spotkaniu z głową naszego państwa. Podczas dzisiejszej wizyty nie zabrakło podziękowań, gromkich braw oraz odważnych deklaracji