5000 Kč ZA NOC V OBYTCE?! Přehnaný nebo TOP? #vlog

Luxusní místo v přírodě, soukromá sauna a klid.. ale otázka je, stálo to za to? 5000 Kč za jednu noc v obytce! Pojďte s námi strávit tento krásný den a dejte nám vědět do komentáře, jestli už je to moc nebo si občas také jak se říká "vyhodíte z kopýtka" :D Děkujeme že jste v tom s námi! ❤️ 👉 Budeme rádi za komentář a odběr Instagram: na_4kolech E-mail: [email protected] #na4kolech #vlog #vanlife #cz #travelvlog #vanlifevlog #travel #vanlife #luxus #money #high #czech