Nesmíš do *MCDONALDS* ve 3 Ráno v Brookhaven! (Roblox)

Dnes půjdu v Brookhaven ve 3 Ráno do McDonald! Ale dobrý nápad to nebyl! Bylo to děsivý! ❤️Chceš srdíčko? Napiš hezký komentář a DOSTANEŠ HO!❤️ 💘mail - [email protected] Roblox - www.roblox.com Minihra kterou jsem hrál - Brookhaven Ve videu bohužel není SirYakari, SýrYakari, BouchaL, HouseBox, Trospy, FIZIstyle nebo RiZiPlaysTV... #roblox #robloxcz #brookhaven #scary