ŚWIĘTA dawniej, bitwy na śnieżki, kuligi i mnóstwo śniegu | Z pamiętnika kierowcy mechanika 170

Dzień dobry! Dzisiaj specjalny, świąteczny odcinek. Życzymy Wam miłego oglądania, a później udanego, rodzinnego świętowania. Zdrowia przede wszystkim! Kontakt: [email protected] Nr konta do wsparcia kanału: 95 1750 1312 6886 7465 7460 2250 Zrzutka na rozwój kanału: https://zrzutka.pl/j7dtkh Zapraszamy również na nasz portal http://retrotraktor.pl Forum RetroTRAKTOR: http://forum.retrotraktor.pl Facebook:   / retrotraktor   Klub RetroTRAKTOR:   / klubretrotraktor     / zetor25   #wspomnienia #święta #pamiętnik