Uratuj mnie! woła 16 Autosanów H9 na złomie - przerażające wrażenie

Popierasz to co robimy - a więc daj łapkę i suba 😀 Aż 16 Autosanów H9 stoi na złomowisku w Busku - Zdroju. Ktoś da szansę chociaż jednej sztuce?? Czy znów za parę lat będziemy wspominać, że "jak stały na złomie, to nikt ich nie wyciągał, a teraz to by był majątek". Dla miłośników polskiej komunikacji zbiorowej pobyt tam pomiędzy nimi to naprawdę zatrważające doznanie - 16 sztuk skazanych na śmierć. Podzielasz pasję - subskrybuj nasz kanał! http://www.youtube.com/user/polskanak... #Autosanh9, #Autosan