daca ai fi

В чудесное творение И. Куприна влилось чудесное творение Nelly Ciobanu...Se consacra tuturor moldovenilor,care au plecat si continuie sa plece din tarisoara lor scumpa-Moldova,care -de la copii,care-de la iubit(a),care-pur si simplu,spre a evita saracia..... Una e cert-vesnic vom tinji dupa dealurile ,vaile pitoresti,Nistru e.t.c.Sanatate!