Buborék együttes - Ovibúcsú 2019

#gyerekzene #gyermekzene #gyerekdal #gyermekdal #gyerekműsor #gyermekműsor #MagyarGyerekdalok #gyerekeknek #ovi #ÓvodaiBallagás #BuborékEgyüttes #ballagás Koncertszervezés: +36703276100 Buborék együttes WEBOLDAL: http://www.buborekegyuttes.hu/ Buborék együttes FACEBOOK:   / buborekegyuttes   Egy kis előzetes a 2019-ben megjelenő válogatás albumunkról, s egyben egy kis segítség a dal óvodai ballagáshoz készített karaoke verziójához. A szám eredetije a 2011-ben megjelent Zenébe zárt világ című albumunkon hallható. Előadó: Buborék együttes Zene: Kerékgyártó László Szöveg: Kovács Csilla Hangmérnök: Puha Szabolcs (Record Low Studio) Ovibúcsú Óvodába járni jó, de lassan vége van Kezdődik az iskola, minden bizonytalan Nem tudom, hogy bírom-e a nehéz könyveket De kérlek, ezért ne ejts most még fájó könnyeket Óóó, fájó könnyeket Búcsúzom az óvodától, mindent köszönök De emlékezni fogok rátok, s ha majd felnövök Én is ide hozom majd el az én gyermekem S vele is úgy játszatok majd, mint ahogy velem Én köszönöm, hogy meséltél nekem És azt is köszönöm, hogy jó voltál velem Én köszönöm, hogy meséltél nekem És azt is köszönöm, hogy jó voltál velem Búcsúzom az óvodától, nem felejtem el De máshová kell most már járnom, új korszak jön el Megismertem sok barátot, jó volt játszani S tudom, nem volt mindig könnyű vidámnak látszani Mégis köszönöm, hogy fogtad a két kezem És nagyon köszönöm, hogy meséltél nekem Igen, köszönöm, hogy játszottál velem Nagyon köszönöm, hogy itt voltál nekem A dal karaoke verziója a következő linken érhető el:    • Buborék együttes - Ovibúcsú 2019 (karaoke ...   Ha tetszett a dal, kérjük, oszd meg rokonaiddal, barátaiddal, ismerőseiddel, illetve iratkozz fel YouTube csatornánkra:    / buborekegyuttes   Amennyiben kíváncsi vagy a zenekarunkkal kapcsolatos egyéb információkra, látogass el weboldalunkra, vagy kövess minket facebook oldalunkon.