Gyermekvasút - amatőr vonalbejárás (Kuhár és Rikári nyomában)

Egyik téli napon gondoltunk egyet és meglátogattuk a Széchenyi-hegyi Gyermekvasutat. Utazni is szerettünk volna, de a menetrend túlságosan is családbarát, 16:00 óra körül már nem volt esélyünk elérni az utolsó járatot, így a gyerekek által üzemeltetett szolgáltatást nem tudtunk igénybe venni, de ha már ott voltunk, bejártuk gyalog a vonal első néhány méterét. Kuhár Bence és Rikári rendszeresen készítenek ilyen jellegű (csak komolyabb) videókat, nézzétek meg az ő csatornájukat is : Kuhár Bence : ‪@cobraelflapunk‬ Rikári : ‪@rikarivlog‬ #gyermekvasút, #Hűvösvölgy