Były pracownik UBISOFT opowiada o UPADKU firmy.

Od ponad 8 lat jestem Game Designerem oraz graczem od ponad 25 lat. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniach tworzę filmy o branży gier z pomocą lektora, aby zachować anonimowość. Jeśli podoba Ci się ten film, to pomóż mi rosnąć, żebym mógł trafić do większej liczby osób. Lajkuj, subskrybuj, komentuj - jestem wdzięczny za każde wsparcie. W dzisiejszym materiale poprosiłem jednego z kilku poznanych osobiście byłych wieloletnich pracowników Ubisoftu, który aktualnie pracuje w jednej z polskich firm, aby wypowiedział się w skrócie co jego zdaniem doprowadziło do upadku Ubisoftu. Kontakt: [email protected] Rozdziały: 00:00 Wstęp - Byli pracownicy Ubisoftu w polskich firmach. 01:42 Słów kilka o wrażeniach z pracy w Polsce. 02:52 Początki pracy w Ubisofcie. 03:51 Otworzenie się branży gier na kobiety. 04:28 Kurs na RÓŻNORODNOŚĆ i jego reperkusje. 05:30 Weterani Ubisoftu ruszają podbijać rynek Indie. 06:30 Szybujące w górę budżety + niedoświadczeni pracownicy = ? 07:47 Tęczowa rewolucja i jej skutki. 09:44 Apogeum absurdu - czy jest nadzieja? #gry #groznastwo #ludologia #ubisoft #grywideo