"Without Me" UA Cover by InkyLove

#inkylove #eminem #withoutme Підтримати український фан дубляж/кавери: ● MONOBANK (https://send.monobank.ua/jar/2r4LS3hSmr) ● Оригінал :    • Eminem - Without Me (Official Music Video)   Підписатися на @Inky_Love_UA : Telegram: https://t.me/Inky_Love_Ua TikTok: https://www.tiktok.com/@_inky_love_?l... Instagram: https://www.instagram.com/vdovitsiadi... Mp3 версія каверу: https://t.me/Inky_Love_Ua/918?single ПЕРЕКЛАД: Lissa ЗВЕДЕННЯ: Gvvad ВІДЕО: EL АРТ: ChibaDeer ОБКЛАДИНКА: Тоrі_frr ВОКАЛ: Inky Love Друзі, звертаюсь до Вас по допомогу для наших захисників! 🙏 Прошу Вашої підтримки та небайдужих сердець. До нас звернувся особовий склад взводу дистанційного мінування на "ВАМПІРАХ" 808 окремої бригади підтримки, який виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку, де ситуація залишається напруженою й небезпечною. Хлопці терміново потребують техніку, яка допоможе їм вберегти життя побратимів та бути на крок попереду ворога: 🔹 дрон DJI Mavic 3 Pro 🔹 дрон DJI Mavic 3 T Мета збору: 120 000 грн 📩 Банка для допомоги: Monobank: https://send.monobank.ua/jar/A2WHVYuSAL Допоможімо тим, хто щодня захищає наші домівки, наших дітей і наше майбутнє. 💪 Разом ми сила. 🇺🇦 Разом для тих, хто тримає небо над нами. Разом — до Перемоги! 💛💙 Слава Україні! ================================ "Without Me" Inky Love, ім'я без фальшу. Дві шльондри кварталом ходять кругом Ходять кругом, ходять кругом Дві шльондри кварталом ходять кругом Ходять кругом, ходять кругом Хто знов тут, знов у грі? Шейді тут, не губи Хто знов тут, хто знов тут Хто знов тут, хто знов тут Хто знов тут, хто знов тут Хто знов тут (Na-na-na, na, na, na, na, na, na) Створив тупо монстра Бо Маршалл нікому не треба уже, лише Шейді їх цікавить То буде вам Шейді, дайте більше слави Закинувся, трава, чистий лікер і водка Зверху, в мене заб'ється серце і Без потреб в кардіоверсії зрештою Буде медик лежати просити рівно Бо трясеться в них стіл операційний сильно Чекали давно на мене вірно Я ввірвався з місяками ефективно Міс Чейні, працюєш інтенсивно Твій мужик лікується примітивно Хочуть кенселити, стережись Стерти із землі, тож бережись І навіть у війну все це звести Та було б не те без мене скрізь Що ж, покажи губи свої Злижи те, що на них для тебе лишив Ти розслабся, жара тільки блять почалася Порішав все із судом вже (Пішла ти, Деббі) [Chorus: Eminem] Здається, я тут головний Вестиму вас за собою всіх Бо без шуму тут нам не обійтись Бо було б не те без мене скрізь Кажу, схоже, я тут головний Вестиму вас за собою всіх Бо без шуму тут нам не обійтись Бо було б не те без мене скрізь [Verse 2: Eminem] Зараз діти, що кричать "не такі ми", ловлять Крінж, родаки досі слухають Кінга Дискомфорт накриває, безвихідь Чекають, поки вивезе хтось, закричить, "Bitch" Я ясновидець, вже надто пізно Почну переворот, ефіри присвою Я зможу, дайте кайф зловити мені В час, коли мою цілуєте сраку всі ви То так не годиться, бо це якийсь, блять, треш Лизали сраку, щоб камбек зробив, чекали всі? Що ж, я тут, da-na-na-na, na-na-na-na-na-nа Залітаю на всі стримінги, давай, готуйся Я залізу тобі під шкіру, у вени Увага вся на мене, де мої стерви? Бо я цікавий, і такий бажаний Я страшний сон батьків всіх незваних Раз-два, "увага, пліз" Так напряжно, де про мене згадують Переважно безкоштовно я Кажу блок думок, давно ви тут? [Chorus: Eminem] Здається, я тут головний Вестиму вас за собою всіх Бо без шуму тут нам не обійтись Бо було б не те без мене скрізь Кажу, схоже, я тут головний Вестиму вас за собою всіх Бо без шуму тут нам не обійтись Бо було б не те без мене скрізь [Verse 3: Eminem] Прекрасно все бачу, відповім тим самим Хто несе хуйню, то чекай підстави Кріс Кіркпатрік, скоро день розправи Ти переплюнув Limp Bizkit навіть А Мобі? Він уже смокче в Обі Цей лисий підор ще хоче, пішов ти Ти не той, ким був, всім пох, ніхто Не хворий, досить слухати техно Сюди ж знов, скажіть мені тільки В голові в мене матів є цілий список Інтригу я тримав без затримки Ще коли Прінс перетворив себе в символ Відчуття чогось таке Обговорюють усі лише мене Я мразь? Невже вони про це? Хоча мене це не їбе Я не перший, хто королем був довго Дав Преслі слово б, як хоче дехто Хайп на Black-музиці робити Щоб чисто сука бабки мати В мене тема ця зайшла Білих реперів вже кількість не мала Та втім, скільки би їх не було завжди Буде порожньо без мене скрізь [Chorus: Eminem] Здається, я тут головний Вестиму вас за собою всіх Бо без шуму тут нам не обійтись Бо було б не те без мене скрізь Кажу, схоже, я тут головний Вестиму вас за собою всіх Бо без шуму тут нам не обійтись Бо було б не те без мене скрізь [Outro: Eminem] Hum, dei-dei, la-la La-la, la-la-la La-la, la-la-la La-la, la-la (x2) Kids #InkyLove